Author: 3***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veryy nice blonde colour live it
Color: Grey
Price: 133kr
Original Price: 177kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 81 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25092402554273238 |
Overall Rating: 4.58/5
Author: 3***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veryy nice blonde colour live it
Color: Grey
Author: L***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so good I love it top looks a bit weird but I just wore a hat
Color: Grey | 3 photo(s)
Author: H***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I cut it and styled it so my pictures are not show the original piece. The wig is much longer originally. I just made it for myself as I wanted and used iron to make it straighter
Color: Gold | 2 photo(s)
Author: k***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality would highly recommend
Color: Grey